“Агресія накопичувалася не на педагога – це сімейні стосунки”, – психологиня про напад школяра на вчительку (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

12 Sep, 2018 15:47

Поділитись публікацією
“Агресія накопичувалася не на педагога – це сімейні стосунки”, – психологиня про напад школяра на вчительку (ВІДЕО)

Як інформувала “Галка”, школяр із Франківщини проломив вчительці голову, бо отримав погану оцінку за самостійну роботу

Інцидент трапився у школі №94 в Києві. Восьмикласник зробив це просто на уроці. Через негативну оцінку за самостійну роботу школяр проломив стільцем голову вчительці і встромив їй у легені ножиці.

Журналісти ТСН відшукали в соцмережах сторінку матері восьмикласника – там виявили “криваві” малюнки кількарічної давнини. Тоді хлопчику було дев’ять. У малюнках використані чорно-червоні кольори, кров, зброя, зомбі. Також він використовував підписи англійською про складнощі і сум.

“Точно я би поспілкувалася б з дитиною, якби побачила такі малюнки. Поцікавилася б, що спонукало до такого, бо на малюнках переважає військова тематика, тобто зброя, бойові машини”, – каже психологиня зі школи, де раніше навчався хлопець.

Вона додала, ніколи б не подумала, що хлопець здатний на агресію. Він навчався не найкраще, але поводився добре. Шкільні документи цьому тільки підтвердження – жодної зафіксованої агресії чи депресивного стану учня.

Інша психологиня – Наталя Холоденко – дивиться на малюнки оком “стороннім”. Дитину не знає, але каже, тут чітко видно, у неї величезний прояв депресії і агресії.

“Ось ці дрова з кров’ю – це взагалі для мене шок. Дитина могла вбити, я вам чесно кажу”, – каже пані Холоденко.

Вона запевняє, на дитину вплинули стосунки в родині.

“Начебто пиляють дрова, але з них тече кров. Тобто дитина уявляє, що це не дрова. Це садистський механізм – не просто агресія, не просто вдарити, а це побачити кров – те саме, що він і зробив у інциденті з вчителькою”, – коментує малюнки хлопця Наталя Холоденко.

Психологиня додала, такий стан афекту може бути тільки тоді, коли агресія накопичується тривалий час і вона накопичена не на вчительку – це сімейні стосунки.