Аптеки Прикарпаття реалізували медпрепаратів за програмою «Доступні ліки» на понад 32 млн гривень

Автор: Жасминова Єва

03 Січ, 2019 19:00

Аптеки Прикарпаття реалізували медпрепаратів за програмою «Доступні ліки» на понад 32 млн гривень
Про це під час прес-конференції для представників засобів масової інформації сьогодні повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Микола Стовбан.

За його словами, на Івано-Франківщині програма «Доступні ліки» залучила до співпраці 254 аптеки, які отоварили близько 500 тисяч рецептів.

«Минулого року аптеки області, які працювали у рамках реалізації програми «Доступні ліки», освоїли близько 32 млн грн. із 35 млн 560 тисяч гривень, – розповів Микола Стовбан. – Це склало 90 відсотків від запланованого фінансування програми».

Управлінець також зазначив, що на сьогодні перелік доступних препаратів програми налічує 261 торгову назву, які затверджені Міністерством охорони здоров’я України. 59 лікарських засобів, а це на 12 найменувань препаратів більше у порівнянні з минулим роком,  пацієнти отримують безоплатно.

Додамо, що перелік містить ліки вітчизняного та іноземного виробництва. За словами директора ДОЗ ОДА, ряд країн-виробників медпрепаратів, щоб потрапити до програми цьогоріч, суттєво понизили вартість ліків від 7 до 72 відсотків.

Слід також наголосити, що на початку квітня поточного року аптечні пункти напряму отримуватимуть фінансування від Національної служби здоров’я України, інформує Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!