Безлад у кімнатах та п’яні батьки: на Тлумаччині перевірили неблагополучні сім’ї (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

15 Кві, 2019 10:43

Безлад у кімнатах та п’яні батьки: на Тлумаччині перевірили неблагополучні сім’ї (ФОТО)

Служба у справах дітей провела профілактичний рейд, під час якого відвідала дві неблагополучні сім’ї, які проживають на території Кутищенської сільської ради.

Одним із важливих завдань служби у справах дітей є виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. З цією метою проводяться цільові профілактичні рейди, в ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. Так, 12 квітня 2019 року працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Г. Дудій, завідувачем лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Кутище М. Ткачуком здійснено профілактичний рейд, інформує “Галка” з посиланням на службу у справах дітей Тлумацької РДА.

“Слід зазначити, що умови проживання в одній із таких сімей далекі від ідеальних, а саме в хаті не прибрано, повсюдно в кімнаті безлад, речі та одяг розкидані, їжа для дітей не зварена, діти належним чином не доглядаються, а самі батьки зловживають спиртними напоями, часто конфліктують між собою, ніде не працюють”, – йдеться в повідомленні.

З батьками проведена профілактична бесіда щодо зловживання спиртними напоями, забезпечення належних умов проживання дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм, надані консультації з питань медичного обстеження дітей, раціонального використання коштів, отриманих на дітей. Батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей, оформлені відповідні протоколи та надано місячний термін для виправлення ситуації. У випадку невиконання зазначених вимог, розглядатиметься питання про доцільність позбавлення подружжя батьківських прав.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!