Богородчанські волонтери відправили в зону АТО черговий автомобіль

Автор: Комарщук Олександра

28 Бер, 2015 07:14

Богородчанські волонтери відправили в зону АТО черговий автомобіль

26 березня 2015 року у супроводі волонтерів Богородчанського району Тараса Парфана та Петра Здерки відправлено автомобіль УАЗ- 396206, 1995 року випуску бійцям АТО 24 бригади, в якій служать і жителі Богородчанщини Ігор Шаламай, Іван Гаргат та Ярослав Бойченюк.

Автомобіль швидкої допомоги був списаний з балансу Богородчанської ЦРЛ, а жителі села Забережжя Герасимович Роман, Герасимович Михайло, Гуменяк Дмитро та с.Іваниківка Дмитро Веклич, під керівництвом Михайла Михайлюка відремонтували його для учасників АТО. До цієї роботи долучилися учні Заберезького НВК.

Головний лікар ЦРЛ Юрій Манюх, голова ГО «Майдан» Петро Здерка та вчитель Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Іванна Дидич допомогли коштами для обладнанням швидкої допомоги.

Перед відправленням автомобіля до місця призначення, священик освятив автомобіль та благословив у добру дорогу супроводжуючих, а також помолився за те, щоб Господь беріг наших вояків, і вони якнайшвидше повернулися з перемогою до своїх родин.

Голова районної ради Михайло Головчук, голова райдержадміністрації Ярослав Паранюк подякували усім, хто долучився до доброї справи та побажали волонтерам щасливої дороги, як повідомила Богородчанська райдержадміністрація.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...