Буде багато несподіванок, – Держипільський про новий театральний сезон

Автор: Дубінець Вікторія

27 Вер, 2016 12:27

Буде багато несподіванок, – Держипільський про новий театральний сезон

1 жовтня 78 сезон Івано-Франківського  драмтеатру стартує виставою   “Шаріка, або Кохання січового стрільця”.

Читайте також: "Солодка Даруся" стала символом нової успішної епохи для театру: франківська вистава святкує десятиліття (ФОТО)

Постановка оперети приурочена 120-річчю з дня народження творця “Шаріки” Ярослава Барнича, – розповів на прес-конференції Держипільський.

Директор та режисер драмтеатру імені Франка розповів, що в цьому сезоні драмтеатр представить 27 вистав. Ростислав Держипільський додав, що буде багато несподіванок. Окрім того, що на франківській сцені “за обміном” працюватимуть актори та режисери столичних, львівських театрів, глядачам презентують нео-оперу “Гамлет” та постановки творів Брехта та Стефаника. Щодо вистави на основі твору прикарпатського генія, для директора драмтеатру – це одна з найочікуваніших подій, – інформує кореспондент “Галки”.

“Найнеймовірніше те, наскільки Стефаник сьогодні актуальний – і я кажу це завжди боляче. Наша Україна проходить якісь однакові кола: ті самі слова, ті самі тексти, ті самі страждання, ті самі болі. 100 років пройшло, а виходить – нічого не змінилося. Тому для мене особисто як для громадянина, митця, головне завдання в цій роботі – зробити так, щоб ці погані негативні сторінки нашої історії закрилися”, – прокоментував директор драмтеатру.

Також Ростислав Держипільський розповів, що у найближчих планах – створити хорошу так звану режисерську школу в Івано-Франківську. Це означає, що до кінця сезону вийдуть ще декілька робіт під керівництвом перспективних театралів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...