Чемпіонку України з дзюдо нагородили грошовою премією у Надвірній (ФОТО)

Автор: Борис Марія

30 Вер, 2016 17:44

В Харкові пройшов Чемпіонат України боротьби з дзюдо. Переможці даних змагань представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи з дзюдо, який відбудеться 11-15 листопада в Ізраїлі.

На відбіркових змаганнях Прикарпаття представляли 11 спортсменів до 23 років на чолі із заслуженим тренером України Євгеном Боднаруком.

Перше місце у ваговій категорії до 48 кг посіла майстер спорту із дзюдо Катерина Саблєв, а чемпіонка України з дзюдо, багаторазова призерка чемпіонатів Європи та України із самбо та дзюдо Наталя Ільків завоювала бронзову нагороду, інформують на сайті Надвірнянської міськради.

Сьогодні міський голова нагородив грошовою премією від Надвірнянської міської ради переможницю змагань з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг Катерину Саблєву. Зіновій Андрійович подякував спортсменці, а також її тренеру Євгену Боднаруку за ті всі  зусилля, які він прикладає для виховання спортсменів, які прославляють наше місто не тільки по всій Україні, а й гідно представляють Надвірну на міжнародній спортивній арені.

Варто зазначити, що в змаганнях у Харкові Катерина Саблєва здобула чисту перемогу – виграла всі чотири сутички достроково. Крім того, спортсменка стала володаркою кубка Європи з дзюдо у ваговій категорії 48 кг, який вона виборола у м.Дева (Румунія) у серпні цього року. Також представляла Україну на чемпіонаті Європи з дзюдо у місті Малага (Іспанія).

Заслужений тренер України Євген Боднарук зазначив, що найбільша заслуга у цій перемозі належить самій спортсменці, адже не тільки на змаганнях, а й на щоденних тренуваннях вона викладається на всі 100 відсотків. Євген Боднарук разом зі своєю вихованкою подякували міському голові та депутатському корпусу Надвірнянської міської ради за підтримку і допомогу нашим спортсменам.