Чотири смуги, велодоріжки та тролейбусна лінія: франківцям розповіли про з’єднання бульварів

Автор: Костинюк Олександр

13 Кві, 2019 18:22

Чотири смуги, велодоріжки та тролейбусна лінія: франківцям розповіли про з’єднання бульварів

Як раніше інформувала “Галка”, у Франківську втілюють проект по з’єднанню Північного і Південного бульварів. 

Читайте також: У Франківську відкрили пам'ятну дошку видатному хірургові Сергію Кахну (ФОТО)

Днями Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому оголосило тендер на будівничі роботи на ділянці від вулиці Бельведерської до вулиці Панаса Мирного. Тендер запланований на 26 квітня, очікувана вартість закупівлі становить 49,84 мільйонів гривень, інформує “Галичина”.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook міський голова Руслан Марцінків зазначив, що це той проект, який обов’язково потрібно завершити.

“Не секрет, що з’єднання Північного та Південного бульварів назрівало давно. Про це говорили мої попередники, але лише тепер вдалося почати втілення амбітного проекту! Я не розказуватиму, скільки труднощів супроводжує його, кожен десь собі розуміє складність такого завдання. Ринок, нерухомість, яку треба викупити, коректура ПКД відповідно до сучасних вимог. Але це проект, про який ми не будемо просто говорити, ми його завершимо! Непросто втілювати такі амбітні завдання! Проте це той проект, призупинивши який на місяць, можна зупинити роботи знову на роки!”, – каже мер.

Начальник УКБ Роман Галіпчак розповів, чому вартість тендера є саме такою, та що передбачено проектом.

Чому така вартість?

Варто розуміти, що це не ремонт і навіть не капремонт дороги, а будівництво нової магістралі! Це початкова вартість проекту, після онлайн торгів очікувана ціна знизиться.

Чому чотири смуги?

Дороги, які виходять на Бульвари, – Гурика і Володимира Великого – мають чотири смуги, рух на ділянці насичений, центр міста і ринок неподалік. Крім того передбачені смуги для громадського транспорту, зокрема тролейбусів. Тут готується будівництво нової лінії електространспорту, що з’єднає вулицю Мазепи і Галицьку. Також у проекті є велодоріжки, тротуари.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...