ДАІшники взялися шукати допомоги у поетів

Автор: Турій Роман

08 Жов, 2014 20:48

ДАІшники взялися шукати допомоги у поетів

В Управлінні Державтоінспекції області відбулася зустріч за «круглим столом» керівництва та працівників апарату з головою Івано-Франківської організації Національної спілки письменників України Євгеном Бараном. Зустріч відбулася за ініціативи керівництва УДАІ та Президента Асоціації ветеранів ДАІ «Зелена хвиля» Зіновія Сочавського.

Читайте також: Франківський літературний критик презентував книгу

Про будні працівників Державтоінспекції, які стоять на сторожі Закону і правопорядку на дорогах, про участь у бойових діях в зоні АТО, про проблеми служби та висвітлення даного напрямку роботи у засобах масової інформації, – про це та інше йшлося в доповіді голови спостережної Ради Асоціації ветеранів ДАІ області полковника міліції у відставці Степана Соломона. «Державтоінспекція і її працівники виконують надзвичайно важливу функцію у суспільстві. На жаль, нинішній імідж служби потребує допомоги суспільства у визнанні та значущості цієї служби і в цьому допомога має прийти саме від письменників і журналістів. Вони беруть участь у спільних рейдових відпрацюваннях з працівниками ДАІ, бачать проблему зсередини служби, переконуються в упередженості негативної думки, в основному від тих учасників дорожнього руху, які не визнають своїх помилок на дорогах», – зазначив Степан Васильович у розмові.

У виступі Євгена Барана прозвучало запевнення в тому, що творча інтелігенція краю буде активно долучатися до підняття іміджу працівників служби Державтоінспекції у своїх творчих доробках, звичайно ж за позитивними її прикладами. Висловив погодження з тим, що ця проблема саме позитивного іміджу працівника цієї служби недостатньо, або й зовсім не висвітлюється на державному рівні, якщо не сказати, що навпаки – знеславлюється. На завершення розмови керівництво УДАІ – перший заступник начальника підполковник міліції Валерій Малик висловив побажання про плідну співпрацю на майбутнє, адже є позитиви в роботі, є люди які заслуговують на шану і визнання, важливо правдиво і щиро донести цю інформацію до суспільства.

Прес-служба УДАІ УМВС в області

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!