Дитячому реабілітаційному центру у Бурштині передали нове обладнання (ФОТО)

Автор: Застава Максим

08 Лис, 2018 09:45

Дитячому реабілітаційному центру у Бурштині передали нове обладнання (ФОТО)

У середу, сьомого листопада, ДТЕК Бурштинська ТЕС передала дитячому реабілітаційному центру нове обладнання.

Вихованці центру отримали мати, спортивну і шведську стінки, нові меблі, електричну пісочницю та ізі-борди.

«У нашому центрі 30 вихованців. Переважно, це діти-аутисти і діти з синдромом Дауна, вони сприймають світ не таким, як ми. Тобто в них інші сенсорні відчуття. І, власне, оце приміщення допомагає відновлювати слух, нюх, запах, зір та відчуття дотику.  І в цій кімнаті створена атмосфера відновлення душевної рівноваги», – каже Оксана Полозяк, соціальний педагог реабілітаційного центру дітей та молоді «Довір’я».

Створення сенсорної кімнати – чергова добра справа, реалізована в реабілітаційному центрі «Довір’я». Протягом двох років за підтримки ДТЕК Бурштинська ТЕС було провели ремонти приміщення, облаштували тераси і зручний павільйон, встановили інклюзивний майданчик і сухий басейн, відремонтували фасад для вихованців центру.

Покращення умов у центрі позитивно впливає на реабілітацію дітей, запевняють педагоги і психологи «Довір’я». Вони і подали ідею щодо впроваджень у центрі як частину проекту «Громада своїми руками», який діє за підтримки компанії ДТЕК.

«Наш центр створений для того, щоб діти мали можливість соціалізуватися. Нова сенсорна кімната та все обладання, що ми отримали в рамках проекту «Громада  своїми руками», служить для того, щоб дітки навчилися найелементарнішого – починаючи з особистої гігієни і закінчуючи зав’язуванням шнурків, – каже Марія Оршуляк, директор реабілітаційного центру дітей та молоді «Довір’я». – Ці особливі діти мають особливі потреби, і чудово, що ми відчуваємо таку підтримку».

Довідково.

ДТЕК Бурштинська ТЕС – одна із найпотужніших електростанцій в Україні, її виробнича потужність складає  2351 МВт. ТЕС надає робочі місця 1925 енергетикам та забезпечує світлом 3 млн осіб із Закарпатської та частково Івано-Франківської та Львівської областей. Станція виробляє 64% електроенергії на потреби України, решту – 36% експортує в Словаччину, Угорщину та Румунію. За підсумками 2017 року ДТЕК Бурштинська ТЕС увійшла в ТОП-3 платників податків регіону. Сумарний об’єм податкових платежів з 2012 до 2017 року становить 1,1 млрд грн. Крім того, станція є соціальним партнером міста Бурштин, а тому компанія систематично інвестує в соціально важливі проекти для міста. Традиційно це проекти з енергоефективності, медицини, розвитку бізнес-середовища та підвищення активності громади.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!