До франківського вишу завітали корейці та розповіли про культуру своєї країни (ФОТО)

Автор: Застава Максим

16 Кві, 2018 09:06

До франківського вишу завітали корейці та розповіли про культуру своєї країни (ФОТО)

Нещодавно делегація з Респупліки Корея відвідала Івано-Франківськ, зокрема – Прикарпатський національний університет. Гості розповіли студентам про культуру своєї країни та вчили писати корейською.

Зустріч відбулася в рамках Дня корейської культури.

Програма зустрічі була насиченою та цікавою. Студенти мали нагоду навчитися корейського танцю, спробувати себе в ролі акторів корейського фільму, прослухати музичні твори у виконанні корейських волонтерів. Організатори також провели майстер-клас з корейської каліграфії. Студенти за допомогою ієрогліфів вчилися писати своє ім`я, інформує прес-служба ПНУ.

Організатори приурочили захід підготовці до всеукраїнського молодіжного освітньо-культурного проекту World Leaders Camp-2018, метою якого є освітньо-культурний розвиток молоді, формування інноваційного мислення через пізнання інших культур та волонтерську діяльність.

Ректор Всеукраїнської філії International Mind Education Institute-Міжнародного інституту розвитку інтелекту (Республіка Корея), професор Пак Сонг Су (Park Sung Su) під час відкриття заходу закликав студентів долучитися до молодіжної ініціативи World Leaders Camp. Захід проходитиме 24-26 квітня в Києві. Учасникам молодіжної ініціативи розкажуть як досягати успіху та долати труднощі. Також у рамках програми заходу відбудуться інтенсиви живого спілкування іноземними мовами. Професор у ході зустрічі також прочитав відкриту лекцію «Мислення, яке змінило цілу країну. Досвід Республіки Корея». Він у своєму виступі звернув увагу на важливість розвитку інноваційного мислення та поділився секретами креативного мислення.

День корейської культури проходив також за участі волонтерів програми GNС. Вони розповіли франківським студентам про свою діяльність та поділилися власним досвідом участі в різних молодіжних проектах. Зокрема, волонтерка Надія з Білорусі зазначила, що займається волонтерством більше 3-х років і саме такі програми дають можливість кожному з учасників більше дізнатися про культуру інших країн.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...