Друг туркмена, якого судять за вбивство болгарки, розповів, як вони ховали тіло загиблої

Автор: Турій Роман

10 Жов, 2018 14:08

Друг туркмена, якого судять за вбивство болгарки, розповів, як вони ховали тіло загиблої

В Івано-Франківську міський суд продовжив розгляд у справі вбивства студентки з Болгарії.

Читайте також: Підозрюваний у вбивстві болгарки проведе ще два місяці під вартою

Сьогодні, 10 жовтня, на судовому засіданні присутні прокурор, обвинувачуваний громадянин Туркменістану Ельдар Астанов, захисники обвинувачуваного та перекладач Родчин, пише Фіртка.

Справу слухає колегія суддів, головує Дмитро Руденко

На судове засідання з’явився також свідок Святослав К. Він повідомив, що з Астановим були друзі, знали один одного, наміру говорити неправди немає.

“З Ельдаром я знайомий з 2016 року, Елю я знав лише, як дівчину Астанова, я з нею лише вітався. Розпочну з того дня. В четвертій годині він під’їхав до мене, біля магазину він купив коньяк. Ми приїхали до нього, зайшли в квартиру, кімната спальні була закрита. Ми на кухні випили коньяку і говорили. Потім він відійшов в кімнату і крикнув, що Еля мертва”, – розповів свідок. – Двері в спальню були прикриті, я побачив лише ногу, вона була синя, наче зламана. Ми випили знову, він сидів і сказав, що Еля впала в ванній. Я був шокований і не знав, що робити. Він сказав, що її треба одягнути і покликав в кімнату. Я зайшов – вона була синя, руки на грудях, ніс був побитий”.

Суддя запитав, чому не викликали поліцію і швидку допомогу. Свідок відповів, що мовчав, бо боявся Астанова.

“Я якось сказав, що знаю село з озером. Двері квартири були закриті і я боявся за своє життя. Він сказав, щоб я йому помагав, він витягнув чемодан і запакувати Елю. Таксі викликали до магазину “Джерело” на Вовчинецькій. Я мав туди підійти з валізою. Він мав мене там чекати.. Ми поставили валізу і поїхали. Він сказав шоферу до Галича”, – розповідає свідок.

Також свідок зазначив, що в Пасічній зупинялись, щоб заправити авто.

“Ельдар дав 400 гривень. Потім ми поїхали в те село. Біля школи ми вийшли пішли прямо було 7-8 год вже темніло, ми пішли водій поїхав. Ми підійшли до озера поставили чемодан, але він не тонув. Ельдар сказав, щоб потонув треба поставити камені”, – розповів свідок.

“Назад ми йшли пішки і вже біля Галича сіли в автобус.. Ми вийшли блія піонерського парку. Ельдар просив йти до нього, я відмовився. Пішов додому, спав. Потім на навчанні він питав, як я і чи нікому нічого не розказував. Два дні він мені телефонував, розпитував про все. Потім ми зустрілись, коли його вже забрали в поліцію і він сказав мені їхати геть. Два дні я був в мами у селі. Потім я пішов в поліцію і все розазав, бо я боявся і так не міг..”, – додає свідок.

Нагадаємо Астанова звинувачують у вбивстві студентки ІФНМУ з Болгарії. Її тіло в червні 2017 року знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті (ВІДЕО).

Попередні засідання неодноразово переносили через проблеми із захисниками Астанова та його заяви.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...