Екс-регіонал, якому облрада відмовила у посаді керівника спортшколи, далі там працює

Автор: Людмила Баран

05 Жов, 2016 10:45

Екс-регіонал, якому облрада відмовила у посаді керівника спортшколи, далі там працює

Мирослав Карабін, якого депутати облради відмовилися призначати на посаду директора спортивної школи, далі ходить туди на роботу і є виконуючим обов’язки керівника закладу.

Читайте також: "Сто слів про соборність". У Франківську стартував літературний конкурс есеїв

Про це стало відомо виданню Бліц-Інфо з власних джерел.

У розмові з журналістом депутат облради Сергій Адамович обурюється, адже перебування Карабіна на посаді виконуючого обов’язки після голосування в облраді, є ігноруванням з боку ОДА рішення найвищого представницького органу області. Адже Мирослав Карабін відзначився, як яскравий прихильник влади Януковича і призначення його як виконуючого обов’язки, на думку депутата, йде всупереч політиці люстрації.

В той же час прикарпатський стронгмен Назар Павлів зауважив, що не розуміє, як Карабіна планує втриматися на цій посаді після того, як облрада сказала свою думку.

«Ця людина не заслуговує займати таку посаду. Я чув, що хочуть проводити якийсь конкурс, щоб таки призначити його директором. Проте, тут рішення має приймати тільки голова ОДА, адже саме він призначає і керівника і виконуючого обов’язки. Звісно при погодженні депутатів обласної ради», – вважає спортмен.

Назар Павлів також зазначає, що серед спортивної громадськості ходять слухи нібито Карабін активно збирає підписи на свою підтримку серед працівників школи .

«Така особа, яка дозволяє собі в перерві сесії ходити і погрожувати депутатам на все здатна. Можу уявити, які методи він застосовує до підлеглих маючи важелі впливу на колектив, адже в.о. може звільняти з посади. Ще раз наголошую, що не розумію, як можна придумувати якісь «махінації», якщо сесія відбулася і цю кандидатуру не прийняли. Проте мені самому цікаво доки це буде тривати і чим завершиться», – каже силач.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...