Everest – компанія, яка надає якісні послуги

Автор: Борис Марія

15 Тра, 2018 10:55

Everest – компанія, яка надає якісні послуги

Декілька років тому, можна було сказати, що Україна відстає від міжнародного рівня в IT – сфері, проте на сьогоднішній день спостерігається інша динаміка,  інформаційні технології в Україні стрімко розвиваються, поширюється виробництво комп`ютерного та програмного забезпечення компаніями – гігантами. Однією з таких є компанія Everest, за допомогою якої Україна стала на крок ближче до світових рейтингів в IT.

Everest розробляє передові інформаційні технології, програми та сервіси. За 25 років діяльності успішно реалізувала понад півтисячі проектів у різних галузях, зокрема у сфері національної безпеки та оборони.

Компанія Everest користується довірою у своїх клієнтів. Її партнерами є Intel, Cisco, Microsoft, Harris, HPE, Asus, Apple, APC, Eaton, Dell, що свідчить про гарну репутацію на світовому ринку та забезпечує конкурентноспроможність. Керівник компанії Everest Чубатюк Юрій переконаний, що залучення потенціалу партнерів забезпечує виробництво якісного продукту.  Команда професіоналів при розробленні проектів враховує передовий міжнародний досвід, теперішні українські реалії та пропонує оптимальні рішення для замовників послуг.

Розробляють проекти у приміщеннях із високотехнологічним обладнанням (є конструкторсько-технологічне бюро та збиральна лінія). Контролює створення та удосконалення нових програм Департамент зв’язку та інформаційних систем військового призначення.

Кожен зразок техніки проходить детальний техогляд та відповідає міжнародними і державними сертифікатам якості УкрСЕПРО та ДСТУ ISO 9001-2000.

Як бачимо, компанія Everest виробляє тільки високопрофесійне обладнання, що допомагає бути конкурентноспроможним на ринку та забезпечувати своїх клієнтів тільки якісним обладнанням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!