Facebook надаватиме перевагу постам друзів

Автор: Дубінець Вікторія

13 Січ, 2018 12:15

Facebook надаватиме перевагу постам друзів

Соціальна мережа Facebook найближчими днями почне у пріоритетному порядку показувати в стрічці ті пости, з якими взаємодіяли особисто знайомі користувачам люди.

Контент, розміщений ЗМІ, комерційними компаніями і брендами натомість буде менш помітний, оголосив голова компанії Марк Цукерберг, передає ВВС.

Він пояснив це прагненням викликати у користувачів позитивні відчуття від відвідування соцмережі.

Він послався на дослідження, які свідчать, що “коли ми використовуємо соціальні мережі для зв’язку з людьми, які нам небайдужі, це покращує наш добробут. Ми почуваємося більш залученими і менш самотніми”.

У той же час, “пасивне читання статей і перегляд відео, навіть якщо вони смішні або інформативні, не так корисно”, зазначив пан Цукерберг.

Facebook неодноразово змінював алгоритм, за яким наповнюється стрічка користувачів.

Під час президентської кампанії в США 2016 року виявилося, що алгоритм надає помітну перевагу ліво-ліберальним публікаціям.

Наприкінці кампанії і протягом наступного року з’ясувалося, що Facebook став найважливішим каналом поширення дезінформації. Дослідження показали, що частина фейків поширювалася просто заради реклами, але частина виходила від російських “фабрик тролів”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!