ФК “Калуш” на виїзді мінімально обіграв “Поділля”

22 Кві, 2019 08:34

Футбольний клуб “Калуш” здобув свою першу перемогу у весняній частині Другої ліги.

Саме калушани зі стартових хвилин взяли м’яча під свій контроль, намагаючись підібрати ключі до воріт подолян. Найбільш помітною фігурою у складі “чевроно-чорних” став Роман Лебедь, що швидкими рейдами лівою бровкою “закрутив” голови оборони господарів. На 32-ій хвилині захисники лише ціною фолу у власному карному зуміли зупинити атакувальний порив Романа, за що арбітр справедливо вказав на “точку”. Вирок з одинадцятиметрової позначки впевнено виконав Тарас Сивка – 0:1.

Під кінець тайму суперники обмінялись гострими моментами. Спочатку Музичук пробив у руки Дениса Хвалицького, а за кілька миттєвостей “Калуш” відповів небезпечним ударом від Сергія Кисленка з яким впорався голкіпер. За мінімальної переваги гостей команди пішли на перерву.

Другий тайм розпочався з неточного удару з льоту від Романа Лебедя, який провів поєдинок на властивому для себе високому рівні. Далі вже Володимир Савошко, протягнувши “круглого” 50 метрів, прострілив на Кисленка і лише чудова гра стража воріт врятувала господарів від неприємностей. В середині тайму “Поділля” залишилось у меншості – Гресь отримав друге попередження за фол на Ігореві Поручинському.

Після вилучення стало зрозуміло, що подолянам відігратись буде непросто, адже у другому таймі Денис Хвалицький буквально залишився без роботи, вкрай рідко зустрічаючись з м’ячем. А от “Калуш” з виходом Владислава Танчина додав свіжості в атакувальних схемах. Саме Владислав чудово розібравшись з кількома оборонцям м’яко накинув на голову Володимиру Савошку, який з убивчої позиції пробив повз ворота.

Фінальний свисток зафіксував перемогу футбольного клубу “Калуш” – 1:0, гості реваншувались за поразку двотижневої давнини на цьому ж стадіоні. Наразі калушани займають третю позицію в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 33 очки. У лідера групи “А” – закарпатського “Миная” – на одне очко більше.