ФК “Калуш” у домашньому матчі поступився вінницькій “Ниві”

Автор: Костинюк Олександр

11 Тра, 2019 16:17

Футбольний клуб “Калуш” провів черговий матч у Другій лізі. У цій грі калушани зіграли вдома з вінницькою “Нивою”.

Матч розпочався 10 травня о 17:00. Буквально з перших хвилин суперники запропонували одне одному гру “без центру поля”, тож сумувати вболівальникам на трибунах “Хіміка” не доводилось. Одним з найактивніших на полі у стартові хвилини був Роман Лебедь, який і став автором першого небезпечного моменту, пробивши з дальної відстані у руки Гурідову. А от вінничани свій перший шанс реалізували зусиллями Демченка, який і відкрив лік голам у матчі. Прикарпатці відповіли випадом Андрія Кохмана, що у ближньому бою програв свою дуель голкіперу.

За кілька миттвостей Кохман пробив здалеку, та знову м’яч розминувся з рамкою воріт “Ниви”. За мінімального рахунку суперники пішли на перерву, інформує Sport.if.ua.

Дебют другого тайму розпочався з триходівки “червоно-чорних” – Танчин протягнув м’яча правим флангом і віддав на Кохмана, що грамотно відкотив на Книша. Удар видався потужним, та трохи неточним, і “снаряд” просвистів над поперечиною. Не минуло й хвилини, як Владислав Танчин з передачі Кохмана вицілював у нижній кут. Цього разу голкіпер у відчайдушному стрибку відвів загрозу від власних володінь. Далі Кохман головою замикав подачу з кутового – знову повз рамку воріт. Коли калушани були найближчими до відновлення статус-кво, забили гості. Оборонці загубили у власному карному Коровікова, що на добиванні зумів подвоїти рахунок – 0:2.

За кілька хвилин господарі пропустили втретє. Богач втік на побачення з Хвалицьким і впевнено переграв останнього – 0:3. Холодний душ у вигляді весняного дощу і третього м’яча активізував господарів поля, які йшли вперед і намагались зрівняти рахунок, а справжній фурор калушани подарували глядачам всередині тайму. Спочатку Данило Книш у фірмовому стилі протягнув м’яча від центру поля й пробив у нижню “шістку” – 1:3. Не встигла секунда стрілка зробити і двох обертів, як Владислав Танчин з подачі того ж Книша розстріляв ворота гостей і на табло засвітились обнадійливі 2:3.

Далі Роман Лебедь з 35-ти метрів випробував долю, та його потужний удар пройшов за лічені міліметри від рамки воріт. У підсумку, 2:3 – поразка”Калуша” у 25 турі Другої ліги.

Свій наступний матч калушани проведуть вже найближчої середи, 15 травня. Цього дня підопічні Андрія Нестерука зіграють з тернопільською “Нивою”. Початок матчу на стадіоні “Хімік” у Калуші о 17:00.