ФК “Калуш” вперше виходить в 1/8 Кубка України, вибивши харківський “Металіст 1925” (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

26 Вер, 2018 19:12

26 вересня відбувся матч між ФК “Калуш” та командою “Металіст 1925”, в якому калушанам вдалося вирвати перемогу і пройти в 1/ 8 Кубка України з футболу.

Основний час у матчі закінчився з рахунком 0:0, інформують “Галка” з посиланням на “Вікна”.

Гол на 116-й хвилині екстра-тайму до свого активу записує Данило Книш. Матч закінчився з цим переможним для калушан рахунком.

Калуська команда, повернувшись у професійний футбол, вперше в своїй історії виходить в 1/8 Кубка України з футболу.