ФК “Прикарпаття” у товариській грі переміг дублерів “Карпат”

Автор: Сидорчук Василь

30 Чер, 2018 20:42

Перший спаринг “Прикарпаття” завершився впевненою перемогою підопічних Володимира Ковалюка.

На стадіоні “Рух” франківці помірялись силами з дублюючим складом львівських “Карпат”. Доволі незвично було бачити у стартовому складі господарів одразу двох яскраво виражених нападників Ігоря Худобяка та Василя Цюцюру. Такий атакувальний стиль приніс свої плоди вже в дебюті поєдинку, коли Богдан Оринчак замкнув подачу з лівого флангу атаки і відкрив рахунок у грі. Молоді “карпатівці” огризнулись небезпечним пострілом у стійку воріт Івана Піцана. Згодом Віктор Яневич у найкращих традиціях крайніх оборонців підключився до атаки, та його постріл головою з кількох метрів пройшов повз лічені сантиметри від стійки воріт. Найреальніший шанс подвоїти перевагу у першому таймі втратив Василь Цюцюра, що, відігравши голкіпера, потужно цілив у порожні ворота та в останній момент захисники “левів” винесли “круглого” з лінії.

У другому таймі Володимир Ковалюк змінив майже всю команду, залишивши грати лише двох новачків Святослава Лаврука та Василя Цюцюру, що відігірали сьогодні всі 90 хвилин. Попри зміни в складі, малюнок гри на полі не змінився – “Прикарпаття” більш агресивно атакувало, тоді як “Карпатам” залишалось лише відбивати навалу наших футболістів. На 56-ій хвилині Роман Дитко виявився найспритнішим у карному майданчику львів’ян та подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Попри хороші моменти як в однієї так і в іншої команди, до кінця матчу суперникам відзначити не вдалось.

Вже у неділю, 1 липня, івано-франківське “Прикарпаття” гостюватиме у Калуші, де проведе спаринг з новачком української Другої ліги – ФК “Калуш”. Початок матчу на стадіоні “Хімік” о 15:00.