ФК “Прикарпаття” влаштував “чорну п’ятницю” запорізькому “Металургу” (ФОТО+ВІДЕО)

14 Кві, 2017 20:19

14 квітня в матчі чергового туру Чемпіонату України серед команд Другої ліги “Тепловик-Прикарпаття” приймав “Металург” із Запоріжжя.

Гості приїхали в статусі аутсайдера змагань, але такого побиття від іванофранківців не очікував ніхто.

Вже на 19-ій хвилині забив Олег Веприк. До перерви двічі відзначився кращий бомбардир клубу Ігор Худоб’як, – 3:0. У другій половині зустрічі останній, котрий має кличку “Халк”, ще два рази засмучував гостей, тож оформив “покер” і комфортно закріпився в статусі кращого бомбардира Другої Ліги. Крім того дубль у свій актив записав Артур Комар.

В підсумку надрезультативний матч завершився перемогою команди Володимира Ковалюка з рахунком 7:0. А вболівальників трибуни проваджали під овації “молодці!”, інформує “Галка”.
До слова, свій клуб приїхали підтримати і запорізькі фанати.

29 квітня “Прикарпаття” прийматиме одного з лідерів турніру – “Кремінь”.