Франківцям показали нове українське кіно “Сквот 32”, яке адаптували для людей з вадами слуху (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

02 Кві, 2019 19:34

Поділитись публікацією
Франківцям показали нове українське кіно “Сквот 32”, яке адаптували для людей з вадами слуху (ФОТО)

У вівторок, 2 квітня, в Івано-Франківську творча група презентувала фільм “Сквот 32”.

Читайте також: "Крапля до краплі - океан справедливості": у Франківську відкрили Центр документування і дослідження воєнних злочинів (ФОТО)

Продюсер Андрій Єрмак розповів, що “Сквот 32” – молодіжна мелодрама, світлий фільм, якого не вистачає українському кінематографу.

Сквот – спільнота творчих людей, які оселяються в закинутих будинках. У фільмі показують реальний будинок №32, що знаходиться в Києві, і в ньому ніхто не живе. Над стрічкою працювали два роки.

Виконавиця головної ролі Анна Адамович поділилася враженнями від Івано-Франківська і сказала, що місто – дуже драйвове.

Актор і танцюрист, який вже 12 років займається брейкдансом, Владислав Паритка розповів, що це перша його роль у великому кіно.

Виконавець головної ролі Олександр Богачук зазначив, що на зйомках для нього найважчим був перший день, коли він мав найбільше тексту.

Франківець Іван Бліндар розповідає, що актори фільму багато спілкуються вже і після завершення зйомок.

“Ми легко подружилися. З Анною ми часто бачимось у Києві, та й взагалі багато спілкуємось в реальному житті”, – говорить Бліндар, інформує “Галка”.

Фільм “Сквот 32” отримав субтитри, і це дасть можливість переглянути стрічку людям з вадами слуху.

“У нас мало фільмів, які пристосовані для людей з вадами слуху. Та сьогодні молодь зможе подивитись стрічку не вдома, а на великому екрані”, – говорить співзасновниця ГО “Відчуй” Людмила Пишна.

Продюсер стрічки на завершення додав, що “Сквот 32” може отримати продовження.

“Все залежить від глядачів. Якщо фільм буде успішним, він отримає продовження. І у нас вже є ідеї”, – Андрій Єрмак.

Довідково. Фільм “Сквот 32” розповідає про сучасну українську молодь, яка знаходиться в пошуках себе та свого місця в божевільному ритмі мегаполісу. Дівчина-фотограф Ліза раптово потрапляє у старий київський будинок, що назавжди змінює її життя. Виробництвом фільму займалися кінокомпанія Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.