Франківськ – це взаємно. Автори у яскравій презентації розкрили свою ідею нового бренду міста (ВІДЕО)

Автор: Михальчук Іра

01 Сер, 2018 11:43

Франківськ – це взаємно. Автори у яскравій презентації розкрили свою ідею нового бренду міста (ВІДЕО)

Івано-Франківські об’єднані команди Брендарі та ФранківськЯкийТребаБерегти подали заявки на конкурс міської ради на розробку бренду міста. І тепер пояснили своє бачення бренду.

Команди вважають, що бренд має дати мешканцям, туристам, інвесторам та іншим зацікавленим групам відповідь на запитання «Чому мені обрати саме Франківськ?»

Франківськ є чи не єдиним містом України з такою великою кількістю вдалих і активних громадських ініціатив і прикладів об’єднання громадськості, влади та бізнесу, про це йдеться на офіційній сторінці Brendari.

Наприклад: Urban Space 100, Свято ковалів, День вуличної музики, Бастіон, Промприлад, Дім Сірка, Intellect Hub, Porto Franko, Тепле місто, Конкурс Child Friendly Public Space, ФранківськЯкийТребаБерегти, ФК Прикарпаття та інші. У кожної з ініціатив є свої симпатики та антипатики, але факт того, що вони відбулись і є дуже важливим.

Автори вважають, що Франківськ дозрів трохи швидше, ніж інші українські міста.

“Є розуміння того, що такі ініціативи і проекти можливі лише у готовому до них середовищі. Саме у цьому Івано-Франківськ унікальний. Є безліч міст, які задавили б ініціативність байдужістю. Але Франківськ – це місто, у якому вдається. Воно відповідає взаємністю. Франківськ — це взаємно”, – зазначають автори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!