Франківське дербі: “Ураган” переграв “Візу-Вторму” в першому кубковому протистоянні (ВІДЕО)

21 Jan, 2019 09:16

Перше історичне “франківське дербі” в рамках 1/8 фіналу Кубка України зібрало справжній аншлаг.

Востаннє таку кількість вболівальників на трибунах манежу Коледжу фізвиховання можна було побачити у сезоні 2012/13 на матчах чемпіонської серії “Урагану” з харківським “Локомотивом”. 1500 глядачів – це рекордний показник за останні роки для футзалу не лише в Івано-Франківську, а й в Україні загалом. Для більшості гравців обох команд грати на вщент заповненій арені було вперше.

Перед початком матчу приз кращому гравцю грудня в Екстра-лізі отримав “ураганівець” Микола Микитюк, після чого розпочалася сама гра. У дебюті поєдинку суперники обмінялися непоганими моментами, найнебезпечнішим з яких став несподіваний удар Ігоря Подолюка в падінні, але на допомогу Роману Колтку прийшла стійка воріт. Та все ж на 7-ій хвилині “Візі-Втормі” вдалося відкрити рахунок. Назар Швед пройшов Миколу Микитюка на лівому фланзі і відпасував на Андрія Сімку, котрий на лінії штрафного одним дотиком випередив двох захисників, а іншим – відправив м’яча у дальній кут.

Невдовзі номінальним гостям вдруге пощастило, коли після розіграшу кутового Назар Швед знову поцілив у штангу. А буквально за хвилину рахунок став нічийним: Микола Микитюк знайшов пасом Юрія Когута, котрий з семи метрів нехитро пробив низом повз голкіпера і захисника – 1:1. До завершення тайму Роман Колток ще раз виручив “Ураган” після потужного удару Андрія Сімки по центру.

Старт другої половини зустрічі “мануфактурники” провалили. 37 секунд після поновлення гри вистачило “драконам”, щоб вийти вперед. Знову пройшла флангова передача Миколи Микитюка на дальню стійку, де першим на м’ячі був Юрій Когут і оформив дубль. На 25-ій хвилині гравці “Візи-Вторми” не порозумілися між собою під пресингом суперника, тож був призначений вільний удар з лінії штрафного, який “ураганівці” чітко розіграли, і Ярослав Лебідь зробив рахунок 1:3.

Підопічні Івана Скіцка кинулись відіграватися, створивши кілька небезпечних моментів, але переграти Романа Колтка ніяк не вдавалося. А згодом після перехоплення м’яча в центрі поля команда Екстра-ліги організувала швидку контратаку, і Артем Фаренюк виступив асистентом для Миколи Микитюка – 1:4. За хвилину 6-ий номер “драконів” міг віддячити партнеру і записати до свого активу ще й третю результативну передачу, однак після його прострілу з правого флангу Артему Фаренюку не вистачило кількох сантиметрів.

“Віза-Вторма” продовжила атакувати, двічі близьким до успіху був Ігор Подолюк, що потужно пробивав після навісів зі стандартів, однак Роман Колток у цих та інших епізодах діяв безпомилково. Всередині тайму його на воротах “Урагану” замінив Володимир Кардаш, якого “мануфактурникам” таки вдалося “пробити” на 37-ій хвилині. Андрій Сімка відпасував на хід Назару Шведу, а той набрав швидкість і з правого флангу ударом з дев’яти метрів сильно пробив повз голкіпера – 2:4. Наприкінці матчу Ігор Кушецький з небезпечного штрафного поцілив у поперечину воріт, від якої м’яч рикошетом від Артема Фаренюка опустився на лінію і відскочив на кутовий.

Перше “франківське дербі” вдалося! Гандикап у два м’ячі – за “Ураганом”, який буде господарем у матчі-відповіді. Повторне кубкове протистояння заплановане на 3 лютого. Чи знову буде аншлаг у манежі КФВ – дізнаємося вже за два тижні.

Джерело: Sport.if.ua.