Франківське дербі: “Віза-Вторма” зіграє в плей-офф з дублерами “Урагану”

22 Бер, 2019 09:34

За два тури до завершення другого кола регулярного чемпіонату остаточно визначилися трійка лідерів Першої ліги, а також команди, що посіли підсумкові 6-7 місця.

У перенесеному матчі 10-го туру “Рятувальник” розгромив “Food Centre-СумДУ” (6:1) і фактично “вбив” інтригу у боротьбі за друге місце, яке на фініші змагань дісталося франківській “Візі-Втормі” (37 очок).

Сумчани ж стадію плей-офф розпочнуть з третього місця, а переможцем “регулярки” став “Авангард” з Краматорська (39 очок).

Отже, гравці “Авангарду” автоматично пропустять перший раунд плей-офф, а у півфіналі зустрінуться з переможцем пари (4-5): “Рятувальник” – “Епіцентр-К Таїрова”, які цієї неділі ще зіграють між собою у 17-ому турі.

Після врахування результатів технічних перемог до завершення регулярного чемпіонату Першої ліги заплановані всього три матчі, які і визначать підсумові 4-5 місця.

Пари учасників першого етапу плей-офф вже сформовані: “Віза-Вторма” зіграє з іншим представником Івано-Франківська – “Ураганом-2-КФВ”.

Крім того в плей-офф позмагаються наступні пари: “Food Centre-СумДУ” – “Атлетик” та “Рятувальник” – “Епіцентр-К Таїрова”.

Перші матчі заплановані на 5-7 квітня, матчі-відповіді – 12-14 квітня.

До слова, цього сезону дві франківські команди вже чотири рази зустрічалися між собою. У всіх чотирьох поєдинках “Віза-Вторма” не мала особливих проблем з “Ураганом-2-КФВ”, здобувши переконливі перемоги: у чемпіонаті (4:1, 8:0) та попередньому етапі Кубку України (8:2, 4:1).