Франківські баскетболістки перемогли Вінницьких Блискавок

Автор: Єва Жасминова

23 Гру, 2018 21:26

23 грудня у Жіночій Суперлізі відбулося два матчі. Під завісу року продовжили дивувати у гарному плані Вінницькі Блискавки. Їхня боротьба на виїзді з БК Франківськ була вкрай запеклою. Щоправда, цього разу гору взяли господарки.

Франківськ після перемоги над Київ-Баскетом для багатьох команд – як лакмусовий папірець. Зміг нав’язати боротьбу підопічним Юрія Процюка – ти боєць, щонайменше. Вінниця вела боротьбу з господарками протягом усього матчу. Так, вийшовши вперед у першій чверті, далі підопічним Олександра Підлужняка доводилося майже увесь час бути в ролі наздоганяючи. Але! Ще на екваторі останньої чверті Франківськ після кидків Мбайє і Огороднікової двічі фіксував перевагу на рівні +8. Тим не менш, на останній хвилині гості змогли відновити рівновагу. З лінії штрафних не схибила Гаїв. Вона ж за кілька секунд ледь не закинула з-за дуги, але три очковий кидок мети не досяг, натомість досвідчена Білоцерківська не схибила 63:61.

Гравець Франківська Огороднікова оформила дабл-дабл (18оч+11пб). Команда з Прикарпаття довела переможну серію до трьох матчів. Лише у неї та Київ-Баскета по 2 поразки у пасиві.

У заключному матчі 2018-го року у Жіночій Суперлізі Рівне обіграв у гостях СБК Львів 60:56. Валерій Жартун збалансував склад і тепер його команда може грати однаково успішно як вдома, так і на виїзді. Рівненчанки змогли відірватися на п’ять очок після першої чверті 18:13. До перерви львів’янки трохи скоротили відставання 30:34. Але третя чверть пройшла під диктовку гостей. Вони виграли цей відрізок 21:14, довівши перевагу до +11. До честі господарок вони боролися до кінця і змогли скоротити відставання до -4. У підсумку 60:56 на користь Рівне-ОШВСМ. Найрезультативнішою у цьому матчі стала лідер Львова Христина Філевич – 21 очко + 11 підбирань. Це дабл-дабл.