Франківські футзалісти на виїзді переграли “Атлетик” з Броварів (ВІДЕО)

11 Січ, 2019 16:16

Івано-франківська команда “Віза-Вторма” розпочала новий календарний рік з гостьової перемоги: на чотири голи гостей команда з Броварів наприкінці гри відповіла лише одного разу.

Здобувши чергові три очки у матчі з “Атлетиком”, підопічні Івана Скіцка знову очолили турнірну таблицю Першої ліги, інформує Sport.if.ua.

Вже до екватору першого тайму “Віза-Вторма” була попереду з рахунком 2:0. Причому, ці два голи гості забили напрочуд легко, без особливого спротиву суперників.

Спершу іванофранківці вдало розіграли аут, а ще через три хвилини реалізували вихід 2 в 3. По перерві прикарпатці ще двічі скористалися своїми нагодами і збільшили перевагу до чотирьох голів.

Господарі намагалися забити бодай “гол престижу”, наприкінці вдавшись до гри з п’ятим польовим. І таки залишили останнє слово за собою: за 41 секунду до фінальної сирени гравець “Атлетика” таки “розмочив” ворота франківців.

“Віза-Вторма” здобула свою сьому перемогу у чемпіонаті і повернулася на першу позицію турнірної таблиці Першої ліги.