Франківські футзалісти в напруженій боротьбі здобули виїзну перемогу в Сумах (ВІДЕО)

10 Бер, 2019 12:10

9 березня в центральному матчі 15-го туру Першої ліги “Віза-Вторма” здобула дуже важливу виїзну перемогу у Сумах.

Франківці завдали першої поразки у цьому сезоні основному конкуренту у боротьбі за чемпіонство – “Food Centre-СумДУ”, інформує Sport.if.ua.

Старт поєдинку видався результативним. Вже на 4-ій хвилині вболівальники стали свідками трьох забитих м’ячів. Спочатку іванофранківці вдало розіграли кутовий, і Назарій Данів замкнув передачу на дальній стійці – 0:1. Не встигли господарі отямитися, як за лічені секунди капітан “мануфактурників” Ігор Подолюк перехитрив захисників і воротаря, з десяти метрів пробивши несильно, але точно у самісінький кут – 0:2.

Наставник сумчан Сергій Пєсоцький взяв тайм-аут, майже одразу після якого його підопічні зуміли відіграти один гол. У пресингу на правому фланзі Мисловський відібрав м’яча і відпасував Зеленському, який з гострого кута у падінні пробив повз голкіпера – 2:1. Мінімальним рахунок протримався фактично аж до самої перерви. За 23 секунди до завершення першого тайму “мануфактурники” сфолили вшосте, і Дмитро Ігумнов з дабл-пенальті зрівняв рахунок, забивши “гол у роздягальню” – 2:2.

Другий тайм вийшов більш обережним, хоча моментів для взяття воріт вистачало в обох команд, але вдало діяли голкіпери – Козаченко у господарів та Борсук у гостей. Жодному з суперників не вдавалося забити, а наприкінці поєдинку ніхто не поспішав ризикнути, перейшовши на гру з п’ятим польовим.

За кілька миттєвостей до фінальної сирени Велієв на правому фланзі грубо атакував Паньківа, і цей шостий фол став для “Food Centre-СумДУ” фатальним. Після тайм-ауту Ігор Кушецький чітко виконав “вирок”, пробивши повз голкіпера з 10-метрової позначки – 2:3.

Після цього господарі пішли ва-банк, намагаючись зрівняти рахунок уп’ятьох, але “Віза-Вторма” вистояла у цьому протистоянні і зберегла за собою лідерство.

Для того, щоб завершити “регулярку” на першому місці, підопічним Івана Скіцка потрібно брати реванш і вдома перемагати “Авангард” наступної неділі.