Франківські футзалісти впевнено перемогли аматорів з Дніпра

23 Лис, 2018 21:13

У п’ятницю, 23 листопада, франківський футзальний клуб “Віза-Вторма” в рамках Кубку України зіграв з дніпровським клубом “Human”.

Перше кубкове протистояння “Візи-Вторми” з дніпровським “Human-ом” видалося доволі непростим для іванофранківців, інформують на сторінці клубу в соцмережі Facebook.

До честі гостей, які виступають в місцевому аматорському чемпіонаті, підопічні Михайла Бєляєва показали змістовну організовану гру, що стало певною несподіванкою для господарів паркету. До перерви “мануфактурники” дуже довго не могли подолати захисні редути дніпрян. І лише на 13-ій хвилині індивідуальна майстерність Андрія Сімки, який ударом-парашутом перекинув голкіпера, дозволила нарешті відкрити рахунок.

У другому таймі гравці “Human-а” віддали ініціативу супернику, грамотно діючи “другим” номером. До того ж, вони часто вдавалися до пресингу на чужій половині. Мінімальним рахунок протримався до 32-ї хвилини, аж поки Назар Швед після розіграшу кутового пробив з восьми метрів, і м’яч рикошетом від ноги Бєляєва опинився у сітці воріт – 2:0. А через три хвилини той же Швед у штрафній суперника відібрав м’яча у граючого тренера гостей і відпасував під удар Сімці – 3:0.

На цій же 35-ій хвилині під час навісу “Візи-Вторми” з кутового пролунав свисток, а за мить Подолюк таки вразив ворота. Проте цей гол не було зараховано, оскільки арбітр показав пряму червону картку Колодинському за удар рукою суперника під час боротьби у штрафному. Однак Ігор Кушецький з шестиметрового не зумів переграти голкіпера дніпрян Олексія Шальнєва. Щоправда, всього за лічені секунди господарі таки зуміли реалізувати ігрову більшість. Це вже Сімка виступив асистентом для Дениса Зеленкевича, який з метра розстріляв порожній кут воріт – 4:0.

Втім, залишити свої ворота “сухими” підопічним Івана Скіцка не вдалося: на передостанній хвилині матчу у швидкій контратаці Ярослав Шибінський “розмочив” рахунок у першій серії кубкового протистояння, залишивши своїй команді шанс на повторну домашню гру, що 8 грудня відбудеться у Дніпрі.