Франківські спортсмени здобули призові місця на міжнародних турнірах з пауерліфтингу та боксу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

31 Тра, 2018 16:14

31 травня в Івано-Франківську відбулася прес-конференція спортсменів які прийняли участь на чемпіонаті світу з самбо і пауерліфтингу.

З 17 по 21 травня у Афінах відбувся чемпіонат світу з самбо. У ньому прийняли участь жіноча і чоловіча команди. Зокрема спортсменки “Нафтохімік Прикапраття” завоювали одну золоту і дві бронзові медалі.
1 місце (вагова категорія 72 кг) – Смаль Наталія
2 місце (вагова категорія 64 кг) – Сайко Олена
3 місце (вагова категорія 52 кг) – Буйок Марія

У місті Плзень (Чехія) на Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед хлопців та дівчат Франківщину представляла коломиянка, заслужений майстер спорту, призерка чемпіонатів Європи і світу Інна Оробець. В цілому вона підняла 622,5 кг та отримала срібну нагороду ЧЄ, а також бронзу у присіданні, з результатом 182,5 та срібло у тязі із результатом 200 кг.

3 22-29 травня в Болгарія відбувся Чемпіонат Європи з боксу серед школярів у якому взяли участь франківські спортсмени. Бронзове місце отримала франківська спортсменка Вікторія Яневич.

У цих змаганнях Україна посіла друге командне місце в загальному заліку. Прикарпатці здобули 1 срібну і 5 бронзових нагород, але на цьому здобутки лише розпочинаються, каже старший тренер жіночої збірної України Сергій Данилів

“Це новенькі дівчата. Вони тільки розпочали підготовку, але вже мають маленькі здобутки. Нещодавно в Надвірній відбувся чемпіонат України, зараз відбувся заключний збір і ці юні дівчата вже прийняли участь в Чемпіонаті Європи”