Франківські тенісисти посіли друге і третє місця на чемпіонаті світу у Хорватії (ФОТО)

Автор: Застава Максим

17 Вер, 2018 14:38

У фіналі Всесвітньої серії “Champions Bowl 2018” Івано-Франківські теніситси змагалися у віковій групі до 10 років. Загалом в Хорватському Умазі прийняло участь понад 200 тенісистів із 27 країн світу.

Серед них представники США, Німеччини, Іспанії, Італії, Мексики, Великобританії, Нігерії. Змагання проводились у вікових групах від 9 до 16 років.

Дмитро Втерковський і Павло Боднарчук легко впорались із груповим етапом змагань. Дмитро почергово переміг Мірко Томіча із Сербії 5:2, 5:1, Станіслава Бульбенкова з Білорусі 5:3 і 5:2 та італійця Луку Россо 5:0, 5:0. Павло виграв у Івана Белзана (Білорусь) 5:0, 5:2, Феоло Томассо 5:1, 5:1 та іспанця Берто Пау 5:0, 5:1.

З першого місця в своїх групах хлопці пробилися до 1/8 фіналу, в якій Павло Боднарчук впевнено переміг німця Тіеле Анзгара, а Дмитро відпочивав оскільки був сіяним гравцем фінальної сітки.

У чвертьфіналі Дмитро Втерковський не зумів протистояти минулорічному срібному призеру турніру Алексу Бергомі зі Швейцарії. Франківець поступився 5:3, 5:2, залишившись цим самим у вісімці кращих світу. Павло Боднарчук продовжив турнір – здобувши перемогу над болгарином Іваном Івановим (5:1, 5:1) і вольову виснажливу перемогу в трьох сетах у німця Віго Вегенкнехта 3:5, 5:1, 5:0.

У фіналі “Champions Bowl 2018” юний франківець змагався із ще одним представником Німеччини Тіло Бербаном. Красива динамічна гра панувала на 7-му корті турніру в Умазі. Нажаль перемога за суперником Павла Боднарчука 5:1, 5:2.

Прикарпатці привезли бронзові нагороди парного турніру “Champions Bowl 2018”. У першому колі вони легко впорались із парою Дітко/Плаффін 5:1, 5:1, потім перемога над парою Бєлов/Панков 5:0, 5:2, в чвертьфіналі Боднарчуку і Втерковському протидіяли Ревенко/Мельничин. Франківчани перемогли 5:3 і 5:1.

На шляху до фіналу наших хлопців зупинили майбутні переможці змагань Тіло Берман і Алекс Бергомі 5:3, 5:4. Третє місце для Павла і Дмитра, як визнання їх таланту і винагорода за їх виснажливі тренування, інформує “Галка” з посиланням на департамент молодіжної політики та спорту.