Франківським бізнесменам 77% ПДВ відшкодовують «автоматом»

Автор: Турій Роман

11 Жов, 2014 23:39

Франківським бізнесменам 77% ПДВ відшкодовують «автоматом»

За 9 місяців цього року підприємствам міста відшкодовано з бюджету 888,2 млн.грн. З них, за процедурою автоматичного відшкодування – 679,9 млн.грн. Про це повідомив під час проведення чат-конференції на одному з інформаційних інтернет-порталів начальник ДПІ у м. Івано-Франківську Дмитро Романюк.

Читайте також: У Франківську відкрили пам'ятну дошку лікарю та хоружному Богданові Кисілевському (ФОТО)

За його словами, найбільші суми ПДВ відшкодовуються платникам саме в автоматичному режимі. Для отримання такого бюджетного відшкодування підприємству необхідно дотриматись певних критеріїв. Ці критерії визначено у п.200.19 ст.200 Податкового кодексу України..

Дмитро Романюк повідомив, що з 1 січня 2015 року запроваджується нова система електронного адміністрування ПДВ, яка дозволить відшкодовувати цей податок на місяць раніше, ніж це було дотепер.

«Відшкодування податку на додану вартість – один з важливих напрямків роботи в адмініструванні цього податку. Адже стабільна робота підприємств, оперативність та зручність механізму відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, збільшення «автоматичних відшкодувальників» – це запорука соціальної та економічної стабільності у нашому місті», – зазначив Дмитро Романюк.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!