Франківський студент відточував медичні навички в Індії (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Вер, 2018 14:44

Франківський студент відточував медичні навички в Індії (ФОТО)

Студент п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Ігор Балюк під час цьогорічних літніх канікул волонтерив у далекій Індії.

Читайте також: У пацієнтки, яку доставили у міську гінекологію на "швидкій", лікар вимагала 500 гривень за "збір команди"

Поїздка відбулася в рамках міжнародної програми PMGY (Plan My Gap Year), інформують на сайті ІФНМУ.

“Мої літні канікули були особливими, бо вони об’єднали подорожі, екскурсії, знайомство з новими людьми, роботу та відпочинок. Метою подорожі було медичне волонтерство в Індії (пропонували обрати будь-яку програму в різних країнах, але мені до душі припала саме Індія). Так я отримав можливість побачити та залучитися до системи охорони здоров’я Індії”, – каже Ігор Балюк.

За словами студента, це була чудова нагода навчитися працювати в команді з волонтерами з різних країн, а саме з Америки, Канади, Англії та Австралії, “відшліфувати” такі медичні практичні навички, як вимірювання тиску, встановлення крапельниць та ін’єкцій, обробка ран, забір крові на цукор. Усі волонтери отримували допомогу індійських колег, які працюють на межі можливого.

“Самобутня культурна спадщина країни, індійська кухня, звичаї і традиції — це все те, що робить цю країну особливою, — ділиться враженнями Ігор Балюк. — Але головне її багатство – це люди, привітні та щирі, які часом живуть далеко в не найкращих умовах. Незважаючи на непрості кліматичні умови — стабільні +40 градусів і вологість вище 90% протягом липня — це був найкращий досвід, про який я лише міг мріяти”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!