Франківцям представлять альтернативу інтернатам

Автор: Людмила Баран

13 Бер, 2018 10:02

Франківцям представлять альтернативу інтернатам

Франківців, які прагнуть долучитися до змін, що дозволять сиротам з інвалідністю жити, а не існувати, запрошують на  презентацію «Спільноти для сиріт з інвалідністю: шлях цивілізованих суспільств».

31 березня Українська благодійницька мережа проводитиме першу презентацію концепції підтриманого проживання – форми влаштування людей з інвалідністю, які втратили сім’ю.

Вона  полягає  у їхньому проживанні у невеликих групових будиночках в межах громади, з можливостями брати активну участь у громадському житті, працювати та заробляти кошти, не лише отримувати допомогу, але й допомагати іншим.

Розвинуті держави давно відмовилися від інтернатів (вперше цей процес почався у Європі та США ще у 60-х роках минулого століття), створюючи мережу осередків підтриманого проживання (групових будинків, спільнот тощо).

В УБМ вважають, що цей шлях є неминучим для України та українців, які прагнуть назавжди змінити життя мешканців інтернатів – людей з інвалідністю, створюючи умови для їхнього життя, а не існування.

Для участі у заході потрібно заповнити форму попереднього запису https://goo.gl/forms/SL8JJ4PKfkaxH4mG2.

Презентація відбудеться в Івано-Франківську 31 березня 2018 р. о 13.00 год.

Про місце проведення презентації усіх, хто заповнив форму попереднього запису, буде повідомлено додатково.

На заході також буде презентовано роботу Української благодійницької мережі над створенням першої в області спільноти підтриманого проживання для сиріт з інвалідністю – «Оселі, Віри, Надії та Любові» (детальніше тут: http://ubm.org.ua/potreby/oselya-vnl.htm)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!