Франківцям презентували “Хроніку одного журналіста” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Сер, 2018 14:11

Франківцям презентували “Хроніку одного журналіста” (ФОТО)

9 серпня в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка презентували книжку Мирона Мельника “Хроніка одного журналіста”.

Читайте також: Сьогодні в Івано-Франківську стартує опалювальний сезон

Мирон Мельник – франківський ентузіаст та журналіст.

Як каже автор, на сторінках книжки відтворене становлення української журналістики, від часів пробудження національної свідомості народу. Це кінець 1970-х років аж до утвердження незалежності.

“Хроніка – через призму життя та історію нашої нації. Журналістика – це поле, де відбуваються гібридні війни. Книжка присвячена героям Майдану. У книзі є багато корисного матеріалу для студентів, для журналістів, які змінюють професію. У книзі описані життєві історії. Також я подав там свої тести протягом свого журналістського життя”, – розповів автор книги Мирон Мельник.

Для автора всі його періоди у книзі цікаві. Кожен із них особливий по-своєму.

Книга також про політиків і політику, історію й істориків та нетлінні архіви. Вона підходить для масового читача.

“Я книжку прочитала, і з Мирон Мельником знайома давно. Дуже приємно, що колега весь свій життєвий шлях виклав у книгу. Все починається із трудового шляху до життя самого автора”, – розповіла відповідальний секретар обласної Національної спілки журналістів та секретар спілки журналістів Вікторія Плахта.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...