Франківцям презентували новий роман Андрія Любки (ФОТО)

Автор: Турій Роман

13 Вер, 2018 18:30

Франківцям презентували новий роман Андрія Любки (ФОТО)

13 вересня в “Промприладі” відбулася презентація нового роману українського письменника Андрія Любки “Твій погляд, Чіо-Чіо-сан”.

Читайте також: У Франківську Андрій Любка презентував роман, який увійшов до Довгого списку премії Книга року ВВС-2015 (ФОТО)

Письменник розповів сюжет книги. П’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе та відомстить.

“Насправді ця книга про мандри. Вона найбільша серед інших книг, адже у ній 334 сторінки. У романі також описуються певні події Євромайдану. Я б назвав цю книгу так званим кримінальним детективом. У ній я не написав, щось буденне, воно більш скандальне”, – зазначив Андрій Любка.

Перша презентація книжи відбулася 9 вересня під час фестивалю Meridian Czernowitz, а сьогодні, 13 вересня роман приїхав до Івано-Франківська, тобто побачили книжку до Форуму видавців 2018. На презентацію завітали навіть гості з інших областей.

“Цю презентацію я чекала давно. Бо мені дуже подобається, як він пише. Його особливість романів полягає у метафорах, жартах та життєвих історіях. Найулюблена моя збірка “Саудаде”, – каже читачка Софія Дмитрів з Тернопільщини.

Як зауважує письменник Андрій Любка, йому “завжди подобались книжки, в яких автор створює цілий світ, переконує в його справжності, а на останніх сторінках розбиває все це на друзки – і читач залишається приголомшеним несподіваним поворотом подій”. “Твій погляд, Чіо-Чіо-сан” – це психологічний трилер про сучасну Україну, де вартість людського життя вимірюється хабарами, а вбивці стоять у перших рядах на церковних службах.

“Три довгих роки я писав цей роман, – додає Андрій Любка, – разом із героєм переслідуючи його ворога, западаючи з ним у депресії і радіючи його успіхам. Чому детектив? Щоб мені цікавіше було його писати, а читачам – читати”.

Після презентації бажаючі мали можливість купити свій ще теплий примірник, задати питання або отримати автограф від автора.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...