Франківцям презентували унікальну фотовиставку карпатської природи (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

05 Лип, 2018 15:47

Франківцям презентували унікальну фотовиставку карпатської природи (ФОТО)

У четвер, 5 липня, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї відкрили фотовиставку «Біорізноманіття пралісів Горган». На світлинах зображені 130-річні ліси, яких залишилося не так і багато.

Читайте також: За спалювання листя Держекоінспекція оштрафувала 25 прикарпатців

Директор природного заповідника “Горгани” Ярослав Петращук розповів, що ця виставка є унікальною, а всі фотографії були зроблені протягом року. Загалом на виставці, яка буде доступною для відвідувачів наступні два тижні, представлені 27 фотографій та одна панорама, інформує “Галка”.

“Це спроба показати Франківщину, як одну з родзинок Карпат. Ці фотографії зроблені із найбільшою любов’ю. Вони відкривають особливі куточки нашої області”, – розповідає Степан Юсип, один із авторів картин.

“Попри те, що у Карпатах існує багато екологічних проблем, там є і унікальна флора та фауна, яку потрібно берегти. Наша карпатська природа є і буде найкрасивішою та неймовірною”, – розповіла відвідувачка Ольга Біленька.

Організували фотовиставку Природничий клуб «Кедрина» спільно з природним заповідником «Горгани» у рамках відзначення річниці включення букових пралісів природного заповідника “Горгани” до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!