Франківцям розповіли, як вдало підібрати пральну машину

Автор: Костинюк Олександр

05 Гру, 2018 19:21

Франківцям розповіли, як вдало підібрати пральну машину

Компанія Haier навчить українців економити: 5 параметрів вибору пральної машини

Відомий виробник доступної за ціною, якісної та функціональної техніки Haier планує показати українцям, що таке справжня економія. Незважаючи на те, що цей бренд поки що поступається в популярності багатьом торговим маркам, його продукція найближчим часом “ризикує” опинитися у ТОПі споживацьких симпатій.

Причиною зростання попиту на розробки Haier слугує їхня доступна ціна, ергономічність та, найголовніше, економічність. Пральні машини, створені під іменем бренду, належать до найвищого класу енергоефективності, тому дозволяють раціоналізувати витрати на комунальні платежі.

Параметри вибору пральної машини Haier

З’ясувати, чим приваблюють споживачів пральні машини Haier можна на moyo.ua. На що варто звернути увагу у процесі пошуку ідеальної пральної машини?

  1. Тип пристрою. Перш за все, необхідно визначитися, пральна машина якого типу якнайкраще підійде для експлуатації у конкретних умовах. Так, в невеликих ванних кімнатах найдоцільніше використовувати компактні або вузькоформатні моделі, у інших випадках краще віддати перевагу стандартним повноформатним машинам.
  2. Об’єм барабана (максимальне можливе завантаження). Цей параметр може варіюватися в залежності від того, наскільки часто і для яких цілей використовується пральна машина. Так, для регулярного «великого прання» краще обрати модель, барабан якої може вмістити 7 кілограмів текстильних виробів і більше. Якщо ж прати доводиться нечасто й небагато – краще зупинитися на пральній машині, максимум якої досягає 5 кг.
  3. Клас енергоефективності. Саме від цього показника залежить ступінь економічності пральної машини. Компанія Haier пропонує увазі споживачів моделі, які належать до найвищого класу А (+/++/+++), тому економити з ними дійсно легко.
  4. Швидкість віджиму. Деякі споживачі вважають, що цей параметр має бути максимально високим і досягати 2 тисяч (чи навіть більше) обертів за хвилину. Насправді, оптимальним показником для якісного і безпечного прання є 1100-1200 обертів. Саме за таких умов структура тканини не пошкоджується і одяг служить довше.
  5. Програми прання. Пральні машини Haier турбуються про гаманець своїх власників, тому можуть працювати у режимі економії (половинне завантаження), експрес-прання та навіть ручного прання у холодній воді.

Компанія Haier, як ніхто інший знає, що якісне, ефективне та швидке прання може бути економним. Єдина умова – вдало підібрана пральна машина.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...