Футболісти “Прикарпаття” оформили найбільш розгромну перемогу у сезоні (ФОТО,ВІДЕО)

Автор: Сидорчук Василь

09 Вер, 2018 20:20

9 вересня на місцевому стадіоні “Рух” в рамках восьмого ігрового туру серед команд Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” приймало  “Зірку” з Кропивницького.

Вже у першому таймі господарі вирішили результат матчу.

Перший гол на десятій хвилині забив форвард Роман Дитко, на 18 – нападник Василь Цюцюра, а ще через 5 хвилин розгромний результат встановив Богдан Оринчак.

Непристойним на 30-ій хвилині рахунок зробив Ярослав Конкольняк – 4:0. А на 36-ій хвилині Конкольняк забив ще один гол – 5:0.

Знущання над гостями не припинилося і у другому таймі. На 52-ій та 58-ій хвилинах ще раз відзначився хет-триком Роман Дитко , і рахунок став 7:0.

На 60-ій хвилині матчу, іванофранківці порушили правило у штрафному майданчику. І “Зірка” з пенальті забила гол та рахунок став 7:1.

Після восьми ігор ФК “Прикарпаття” має 10 очок.