Футболісти “Прикарпаття” програли у домашній грі (ВІДЕО)

01 Тра, 2019 19:06

Першого травня в рамках чергового туру Першої Ліги футболісти “Прикарпаття” приймали п’яту команду чемпіонату – луцьку “Волинь”.

Гості активніше почали зустріч, і вже на 20-ій хвилині відкрили рахунок, а на 37-ій – подвоїли перевагу. Геть зіпсули настрій місцевим вболівальникам волиняни на 43-ій хвилині, коли після швидкої контр-атаки зафіксували розгромний результат -0:3.

У додатковий час першого тайму господарям таки вдалося відквитати м’яч. Гол у роздягальню з пенальті після гри рукою гостей у штрафній забив Ярослав Конкольняк.

У другій половині гри “Волинь” віддала ініціативу, тому у прикарпатців почали з’являтися більше гольових моментів. Та змінити рахунок гри іванофранківцям не вдалося – 1:3.
“Прикарпаття” й далі на десятій сходинці турнірної таблиці, інформує “Галка”.