Футболісти “Прикарпаття” в меншості переграли команду з Полтавщини (ВІДЕО)

13 Кві, 2019 19:06

У суботу, 13 квітня, в рамках 22 туру Першої ліги івано-франківське “Прикарпаття” на своєму полі приймало ФК “Гірник-Спорт”.

До початку матчу суперники відставали в турнірній таблиці від франківців на 3 очки, маючи при цьому ще й гру в запасі, тож боротьба “за шість очок” обіцяла бути напруженою.

Зі стартовим свистком прикарпатці взяли м’яч під свій контроль, одразу почали атакувати і вже на першій хвилині матчу відзначилися ударом у ствір воріт. М’яч впевнено спіймав голкіпер суперників.

До середини першого тайму “Прикарпаття” активно пресингувало команду з Горішніх Плавнів, нав’язувало свою гру та запам’яталося численними атаками, інформує “Галка”.

Втім, найбільш небезпечний момент у першій 45-хвилинці виник біля воріт господарів.  На 30-ій хвилині матчу “Гірник-Спорт” в одній атаці двічі влучив у стійку воріт іванофранківців. Проте рахунок у матчі таки не змінився.

А далі було вилучення… Захисник “Прикарпаття” Тарас Бойко за дві хвилини “відзначився” двома фолами, які арбітр потрактував як грубі порушення. Суддя показав гравцю спочатку першу, а потім і другу жовті картки. Як наслідок, вже вкотре в поточному сезоні “Прикарпаття” залишилося в меншості.

Ще через дві хвилини у штрафному майданчику “Гірника” у боротьбі за м’яч впав Богдан Оринчак. Суддя вирішив не ставити пенальті у ворота гостей, і “нагородив” Оринчака жовтою карткою за симуляцію. Після цього команди пішли на перерву.

Початок другого тайму знову був за прикарпатцями. На 54-ій хвилині Роман Кузьмин втратив хорошу нагоду, щоб відкрити рахунок у матчі. Гравець вийшов на хорошу ударну позицію, але після удару м’яч пролетів поруч зі стійкою.  Також протягом наступних п’яти хвилин двома ударами у напрямку воріт запам’ятався Ярослав Конкольняк.

Обидві команди продовжили шукати нагоди, щоб відкрити рахунок. І на 75-ій хвилині матчу це таки вдалося зробити підопічним Володимира Ковалюка. Після подачі зі штрафного у карному майданчику “Гірника” завалили на землю Василя Цюцюру, і арбітр впевнено вказав “на точку”. 11-метровий вдало реалізував Ярослав Конкольняк – 1:0.

Команда з Горішніх Плавнів намагалася вирівняти ситуацію на табло, і на 90-ій хвилині м’яч таки побував у воротах прикарпатців, але суддя не зарахував взяття воріт, адже перед цим “круглий” вийшов за межі поля.

У підсумку МФК “Прикарпаття” у меншості мінімально переграє команду з Полтавщини і здобуває першу перемогу у весняній частині сезону. Наразі іванофранківці з 21 очками продовжують займати 10 позицію в “турнірці”.