Футзалісти “Урагану” у драматичному матчі здобули Кубок України (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

30 Бер, 2019 17:17

30 березня в Івано-Франківську визначили володаря Кубку України сезону 2018/2019.

Місцевий “Ураган” зустрівся з херсонським “Продексімом”. Матч видався багатим на гольові моменти, однак відкрити рахунок вдалося лише наприкінці першого тайму, пише “Галка”.

На його останній секунді забив “ураганівець” Фаренюк. По перерві гості кинулися відігруватися, чим створили більше простору для господарів. Тож вже на п’ятій хвилині другого тайму вдалося відзначитися Когуту, котрий подвоїв перевагу іванофранківців.

Після цього херсонці почали розігрувати п’ятого польового, однак це принесло результат прикарпатцям. Абакшин на дев’ятій хвилині скористався обрізкою господарів і забив у пусті ворота – 3:0.

На 11 хвилині “Продексім” таки відквитав один гол – з передачі Шотурми забив Роніньйо. До слова, обидва свого часу виступали за “Ураган”.

Відповідь відбулася лише на 17 хвилині. Поцілив у пусті ворота капітан “ураганівців” Андрій Федюк- 4:1. Він і встановив остаточний результат матчу. “Ураган” – володар Кубку України з футзалу.