Футзалісти “Візи-Вторми” втретє в історії пробилася до 1/8 фіналу Кубка України

09 Гру, 2018 10:25

На другому попередньому етапі розіграшу підопічні Івана Скіцка двічі перемогли дніпровський “Human”. Як і в Івано-Франківську, у повторній грі глядачі стали свідками 5 забитих м’ячів, причому всі вони побували у воротах до перерви.

Господарі зуміли відкрити рахунок на 5-й хвилині після несподіваного дального удару Павла Білоуса. Щоправда, за кілька секунд Назар Швед зрівняв цифри на табло, а на екваторі першого тайму гості вже були попереду 3:1. Спершу Назар Данів закрив дальню стійку після розіграшу ауту, а згодом Швед на швидкості перехитрив захисника і голкіпера.

Заробивши п’ять фолів, “Human” на своєму м’ячі намагався потримати м’яча при грі з п’ятим польовим. На 17-й хвилині дніпровська команда таки розіграла чисельну більшість, і граючий тренер Михайло Бєляєв скоротив відставання у рахунку. За хвилину господарі перевершили ліміт фолів, однак Кушецький з 10-метрового не зумів переграти голкіпера.

У другому таймі гості з Івано-Франківська впевнено контролювали перебіг подій на майданчику, створили кілька небезпечних моментів, але не зуміли їх реалізувати. “Мануфактурники” віддали ініціативу супернику, який намагався бодай зрівняти разхунок, і на класі довели гру до логічної перемоги. Отож, 7:3 за сумою двох кубкових матчів, і “Віза-Вторма” долає другий попередній етап.

Далі в боротьбу за трофей вступають 10 клубів Екстра-ліги. Хто стане наступним суперником підопічних Івана Скіцка – дізнаємось наступного тижня, коли відбудеться жеребкування 1/8 фіналу. Матчі цієї стадії заплановані на 19 січня та 2 лютого 2019 року. А вже найближчого четверга, 13 грудня, “Віза-Вторма” зіграє у Слов’янську – з “Авангардом” у матчі 7-го туру Першої ліги, інформує офіційна сторінка клубу.

Кубок України. 2-й попередній раунд (друга гра)
“Human” (Дніпро) – “Віза-Вторма” (Івано-Франківськ) – 2:3 (2:3)

8 грудня 2018 року. 13:15. Дніпро. Спорткомплекс УДХТУ. 150 глядачів.
Human: О.Шальнєв – Петренко, Шибінський, Клименко, Бессонов – Білоус, Цимбал-к, Шкатула, Беденок – Бєляєв.
Віза-Вторма: Борсук (Макогон, 21) – Сімка, Швед, Баланик, Кіндратів – Подолюк-к, Москалик, Данів, Кушецький – Зеленкевич, Сем’янчук.
Голи: Білоус (5), Бєляєв (17) – Швед (6, 11), Данів (10).
На 18-й хвилині Кушецький (Віза-Вторма) не реалізував 10-метровий (воротар).