Галка рекомендує: як вибрати планшет для навчання?

Автор: Турій Роман

03 Кві, 2019 13:26

Поділитись публікацією
Галка рекомендує: як вибрати планшет для навчання?

Для студента вищого навчального закладу або навіть школяра не зайвою буде наявність планшета. Ці пристрої навіть менші за ноутбуки, але володіють тими ж функціями та перевагами.

На екрані портативного пристрою можливий зручний пошук необхідної інформації для навчання.

Головні параметри пристрою

Ціни на планшети досить різноманітні. Вони залежать від набору функцій і технічних параметрів. Для комфортної роботи з текстами і картинками буде достатньо 8-10 дюймового дисплею. На такому екрані досить зручно:

  • читати текстову інформацію;
  • дивитися навчальні відео;
  • розглядати відскановані документи;
  • перевіряти графіки, таблиці.

Монолітний корпус пристрою робить його набагато зручнішим від ноутбука. При таких розмірах продуктивність праці гаджетів знаходиться приблизно на одному рівні. Для комфортної роботи об’єм оперативної пам’яті повинен складати не менше 2 Гб.

Як працювати з планшетом?

Деякі користувачі впевнені, що гаджет пристосований лише для вводу інформації через сенсорний екран, але до нього можливо підключати і клавіатуру. Звісно, що так планшет використовується лише вдома. Але в домашній обстановці компактна електроніка може замінити потужний комп’ютер. Також існують моделі-трансформери, які продаються уже зі спеціальною клавіатурою.

Одна з переваг електроніки — наявність фотокамери. З її допомогою можна сфотографувати документ або записати на відео виступ лектора. Багато компаній займаються виробництвом планшетів. Найвідоміші з них — Acer, Lenovo, Nomi, Samsung та інші.

При виборі моделі також потрібно звернути увагу на спосіб обміну інформацією. Дуже добре, якщо пристрій використовує останню версію Bluetooth, може працювати з мережами 3G, 4G. Під час навчання може з’явитися необхідність не тільки прийому Wi-Fi, тому краще, якщо планшет приймає сигнал від мобільного оператора. Компактний гаджет здатен стати для студента або учня електронною енциклопедією, яка замінить цілу бібліотеку.