Глобального потепління поки не буде, – науковці

Автор: Турій Роман

15 Жов, 2014 15:55

Глобального потепління поки не буде, – науковці
Науковці, які досліджують проблему глобального потепління, повідомили хорошу новину: цей екологічний процес призупинився і почнеться приблизно на 10 років пізніше строку, передбаченого раніше.

Причину відкладання глобального потепління науковці бачать у самому Атлантичному океані: він самостійно зупинив цей процес, повідомляє УНТ.
Таким чином, вважають фахівці, до 2030 року температура води в океані не перевищуватиме критичні точки, які небезпечні тим, що можуть спричинити танення льодовиків.
Науковці припускають, що зупинення потепління є закономірним процесом, який являє собою природній цикл і відбувається в Атлантичному океані кожні 30 років. Причина – у пришвидшенні течії океану, яка відносить теплу воду подалі на глибину.
Незважаючи на те, що тридцятирічний цикл Атлантичного океану дозволяє поки не боятися глобального потепління, науковці припускають, що у кінці цього циклу буде значне підвищення температури води, що знову становитиме загрозу для світової екології.
Як стверджують учені, з 1998 року середня температура підвищилася на 0,05 градусів за Цельсієм. Точно спеціалісти поки не можуть визначити причину цього явища. Серед основних гіпотез – забруднення атмосфери, вулканічна активність та деякі інші фактори.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...