Головний дорожник області розповів, які дороги та мости ремонтуватимуть у 2018-ому

Автор: Людмила Баран

22 Гру, 2017 15:28

Головний дорожник області розповів, які дороги та мости ремонтуватимуть у 2018-ому

На засіданні Івано-Франківської обласної ради 22 грудня виступив Василь Буджак, начальник Служби автомобільних доріг області.

Читайте також: На Франківщині ремонтують один з найпроблемніших автомобільних мостів області (ФОТО)

Він розповів, що 5 мостів на Івано-Франківщині було зроблено у 2017 році. У Криворівні, Раковці, селах Лука, Татарів, які незабаром мають ввести в експлуатацію. А також міст, який відкрили у вересні за участі президента, на дорозі Стрий-Мамалига.

У плані на 2018-ий рік відновлення будівництва  моста через Дністер біля Сівки-Войнилівської на дорозі Бурштин-Калуш, інформує “Галка”.

«Сподіваємося, що добудова цього моста буде включена  у постанову Кабміну та будуть виділені кошти», – сказав Василь Буджак.

Інший міст планують  відремонтувати у Косові на дорозі Татарів-Кам’янець Подільський.

«Постраємося також  відремонтувати мости у Ланчині та Стопчатові», – додав очільник САД.

Що ж до ремонту автошляхів, Буджак сказав, що завершують ремонт сполучення з Чернівецькою, Львівською та Закарпатською областю – доріг національних трас М-10 та М-9.

На 2018-ому році залишається відремонтувати дорогу від Івано-Франківська до Долини, Калуша, Болехова на Львівщину. Дорогу з  Івано-Франківська на Тернопіль через Тисменицю, Клубівці, Нижнів.

Цього року не встигають доробити дорогу в районі села Устечко у Городенківському районі  для з’єднання із Тернопіллям, тому продовжать роботу у новому році.

Також у 2018-ому продовжать ремонт доріг Долина-Хуст, Бурштин-Калуш, Галич-Сатанів, Стрий-Знам’янка.

За кошти обласного бюджету у 2017-ому році ремонтували дороги місцевого значення. Василь Буджак зауважив, що у 2018-ому сума на їхній ремонт буде у кілька разів вищою завдяки  виділенню 278 мільйонів гривень з дорожнього фонду.

 «Є підстава вважати, що й місцеві дороги стануть більш якісними з наступного року», – зауважив Буджак.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...