Головний земельник Прикарпаття не прийшов на зустріч з атовцями

Автор: Костинюк Олександр

11 Січ, 2019 13:39

Головний земельник Прикарпаття не прийшов на зустріч з атовцями

10 січня голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук зустрівся керівниками громадських організацій учасників АТО та ООС.

Читайте також: У лікарні на Рожнятівщині з'явився сучасний рентгенкабінет (ФОТО)

Під час зустрічі розглянули чимало важливих питань щодо підтримки учасників АТО та ООС. Зокрема, йшлося про придбання житла, санаторно-курортне лікування і психологічну реабілітацію, соціальну та професійну адаптацію учасників антитерористичної операції.

Втім, розглянути найболючіше питання – про забезпечення ветеранів земельними ділянками розглянути не вдалося, адже в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Віталій Семенюк на зустріч не прийшов, інформує “Бліц-інфо”.

Його заступник Анатолій Собчук повідомив, що начальник хворіє, тож перебуває на лікарняному. Тож, Олег Гончарук був змушений відкласти це питання до повернення Семенюка з лікарняного. Відтак Гончарук доручив провести окрему нараду головного земельника області з керівниками ветеранських організацій.

Слід зауважити, що за джерелами у Держгеокадастрі, Семенюк офіційно 10 січня на лікарняному не перебував, а просто вирішив проігнорувати зустріч з учасниками АТО. Адже цілий день був на робочому місці і навіть підписував різні документи. Тож, стає незрозуміло, чому Віталій Семенюк знехтував своїми обов’язками та проігнорував таку важливу зустріч.

Редакція “Бліц-Інфо” відправила запит до Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області щодо причин відсутності начальника на нараді в ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!