Хедлайнер PORTO FRANKO, легендарний літак АН-2 вночі “прилетів” в центр Івано-Франківська (ФОТО)

Автор: Турій Роман

08 Чер, 2018 02:24

Хедлайнер PORTO FRANKO, легендарний літак АН-2 вночі “прилетів” в центр Івано-Франківська (ФОТО)

В ніч з 7 на 8 червня на площі Івана Франка перед Франківським драмтеатром з’явився хедлайнер фестивалю  PORTO FRANKO – легендарний український літак АН-2.

Читайте також: Франківців кличуть на музичну казку відомого американського письменника (ФОТО)

Тут же відбулася прес-конференція-перформанс PRE-PARTY “Take off”. Літак прибув у танцювальному супроводі від організаторів Porto Franko 2018 з Косова. Технік АН-2 Михайло виконав власні музичні композиції на сопілці на честь відкриття свята.

Також був яскравий перформанс за участі акторів Франківського Драмтеатру, Оркестру Радості і Щастя Familia Perkalaba, кураторів та організаторів PORTO FRANKO 2018, повідомляє “Галка”. А Галина Баранккевич заспівала композицію у супроводі оркестру.

Організатори та куратори фестивалю розкрили особливості та креативний потенціал кожної з програм.

“Ми робимо унікальне. Хочеться такого, як ніколи не було раніше. Ми Дуже щасливі, що ви нас любите. Бачимо, як ви з нами робите наше Порто сучасне. Цьогоріч ми хочемо полетіти так високо, як не було ніколи. Ми перебуваємо у стані турболетності, і це нас надихає. Порто завжди робить виклик. Фестиваль здійснює все, щоб зворушити. Тому запрошуємо всіх на фестиваль”, – каже Ростислав Держипільський, директор  фестивалю “Porto Franko 2018”.

“Porto Franko – це гіпервибух мистецької енергії. Тому я закликаю всіх на пасіонарний вибух мистецтв. Спектр – це не кожен відтінок, і ви побачите все чого не очікували”, – розповідає заслужений артист України, куратор театральної програми Олексій Гнатковський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатори Porto Franko розповіли, які локації будуть безкоштовними, а які платними

У центр міста вночі доставили гелікоптер (ФОТО, ВІДЕО)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!