Ініціатива «GenerationUA»: юних прикарпатців вчать бути справжніми патріотами України (ФОТО)

Автор: Турій Роман

29 Тра, 2017 17:44

Ініціатива «GenerationUA»: юних прикарпатців вчать бути справжніми патріотами України (ФОТО)

У Івано-Франківську з’явилась ініціатива «GenerationUA».

В рамках програми розроблено три курси, а саме: «Курс юного патріота», «Україна – країна успішних людей» та «Фінансова грамотність». Кожен із них поєднується з вивченням англійської мови. Слухачами курсів є діти з родин учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб (ВПО) різних вікових категорій – від 7 до 17 років. Проект ставить перед собою місію сформувати в дітей глибоку ідентичність себе як частини українського народу через пізнання традицій, культури, видатних сторінок історії української нації та розвинути в них навички комунікації зі світом через вивчення англійської мови.
Заняття розпочалися у вересні 2016 року і триватимуть до червня 2017. А вже у вересні цього року розпочнеться новий набір. Ініціатори проекту зв’язуються зі школами та волонтерськими організаціями, щоб знайти дітей відповідних категорій. Вони вболівають, щоб про таку можливість довідалась якнайбільша кількість людей і радять реєструватися для участі в наступних курсах.

«Наші курси відвідують 60 дітей. Це три різновікові групи по 20 учасників. Ми ще ніколи не збирали їх разом, тому вирішили організувати таку зустріч з тортом і кульками, щоб познайомитися і ще більше подружитися», – розповідають організатори.

Діти відвідують заняття безкоштовно. Проект став можливим завдяки добрій волі, ініціативі та соціальній відповідальності Будівельної компанії «Вертикаль», яка виступила ініціатором створення цієї школи, та дитячого клубу «АВС», який виконує роль партнера у втіленні цього задуму.

Розповідає Оксана Тимків, керівник навчального клубу «АВС» та куратор проекту «GenerationUA»: «Діти в захваті, тому що такого в школі не навчають. Діти приходять з великими очима. Їх просто не впізнати. На курсах фінансової грамотності вчать азів бізнесу, азів того, як заощаджувати. На курсах юного патріота діти вивчають про те, що в нас в Україні є дуже багато видатних постатей, великих винаходів, про які ніхто не знає. Вони розуміють, що Україна – це велика країна, де багато людей і багато можливостей.»

 

З питань реєстрації для участі у наступних курсах проекту «GenerationUA» звертайтеся до куратора проекту Оксани Тимків. Телефон: 0980574034, 0665614993. Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Паркова, 2, офіс 1 (2-й поверх)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...