Івано-Франківщина очікує на вакцину від кору з двох інших областей

Автор: Людмила Баран

30 Січ, 2018 12:38

Івано-Франківщина очікує на вакцину від кору з двох інших областей

В Івано-Франківську та області досі очікують на додаткову вакцину від кору. 

Читайте також: У Франківську немає вакцини від кору для дорослих, тільки для дітей

Як повідомила Марія Бойко, очільниця міського управління охорони здоров’я, на 29 січня в Івано-Франківську зареєстровано 150 випадків захворювання на кір. З них – 108 дітей, які перебувають під наглядом педіатрів міста.

За останні дні фіксують 4-5 нових звернень з приводу кору.

З 70 школярів, які захворіли на кір, 31 дитина зі школи №6 села Опришівці. Також кір виявили у 12 дітей з різних дитячих садочків міста.

«Якщо у навчальному закладі виявляють захворювання на кір, то запроваджують обмежувальні заходи. Не дозволяють переводити дітей з класу в клас, з групи в групи», – розповіла Марія Бойко.

Станом на вчора у місті вакцини не було.

Щодо забезпечення вакциною звернулися з клопотанням до Міністерства охорони здоров’я. Область очікує на 5 тисяч доз вакцини зі Львівської, Дніпропетровської областей.

«Це питання не залежить від нас, а від того наскільки швидко міністерство зробить перерозподіл, – сказала Марія Бойко. -Дуже сподіваюся, що до кінця тижня в нас буде вакцина».

На думку фахівчині, за два-три тижні епідемія має піти на спад. Але це не можливо передбачити,адже розпочався навчальний рік, діти повертаються з інших міст, областей.

Нагадаємо, тиждень тому в Івано-Франківську було 126 хворих на кір.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!