Івано-Франківськ готовий купити локомотиворемонтний завод (ФОТО)
09 Чер, 2017 09:47
Вранці 9 червня депутати Івано-Франківської міськради зібралися на позачергову сесію.
Читайте також: Не ефективно: Марцінків пояснив, чому у підвалах будинків немає укриттів
На неї прийшли 25 депутатів. На розгляд винесли лише одне питання – про придбання пакету акцій ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод.
“Минулого разу я казав, що, якщо буде можливість взяти участь в аукціоні, то зберемо позачергову сесію. Ми опрацювали певний прект рішення з Фондом держмайна, який буде проводити торги, і готові брати участь у торгах. Тому є прохання, щоб сесія мала одне питання”, – зауважив міський голова Руслан Марцінків.
Назву проекту рішення вирішили змінити на “Про прийняття участі в аукціоні з придбання пакету акцій”.
Директор департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько розповів, що підприємство належить до категорії “Г”, тобто потребує індивідуального підходу до продажів, умови якого приймає Кабмін. Продається 99,5% акцій, стартова ціна – майже 34 мільйони, кожен крок – 340 тисяч гривень. Аукціон відбудеться 6 липня, а підписання угоди з переможцем – 18 липня, передає “Галка”.
“Це рішення дасть тільки можливість. Це ще не означає, що ми перемогли.
Це підприємство – найстарше у Франківську, нещодавно відсвяткувало 125 років, і було прибутковим, доки його не внесли у програму приватизації. Це те підприємство, яке може ремонтувати локомотиви, вагони, яке, при можливості, може ремонтувати бронетехніку, і уже вдало було відремонтовано ряд бронетехніки. Це може бути унікальне підприємство.
Рішення потрібне, щоб, у разі чого, не було формальних причин відмовити нам. Я розумію, що рішення більш політичне, ніж економічне, хоча, з іншого боку, у нас буде 10 гектарів землі у центрі міста. У майбутньому будемо думати про придбання «63 Котельно-Зварювальниого Заводу», інших підприємств, які ми можемо зберегти для громади міста.
Ми покажемо прецедент всій Україні, що ми можемо дбати про робочі місця”, – сказав міський голова.
Депутат Андріан Волгін запитав, скільки складає борг підприємства. Як виявилося, 16 мільйонів гривень.
“Борг 16 мільйонів, модернізація буде близько 60 мільйонів… Я не розумію, звідки ми візьмемо ці гроші. Спочатку говорили про пасічнянський міст, а тепер – завод”, – сказав Волгін.
Однак депутати прийняли рішення. “За” проголосували 24, утримався – 1 – Волгін.