Івано-Франківська і Кіровоградська області підписали меморандум про співпрацю

Автор: Костинюк Олександр

10 Жов, 2018 15:29

Івано-Франківська і Кіровоградська області підписали меморандум про співпрацю

Це сталося в середу, 10 жовтня, на спільному засіданні постійних комісій Івано-Франківської та Кіровоградської обласних рад з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Читайте також: "Ви зароджуєте любов до Батьківщини у серцях своїх вихованців", - Гончарук і Сич привітали педагогів із Днем вчителя

Перед тим, як перейти до порядку денного, голови франківської і кіровоградської облрад Олександр Сич і Олександр Чорноіваненко підписали меморандум про співпрацю між Франківщиною і Кіровоградщиною, інформує “Галка”.

За словами Олександра Сича, сьогодні на Прикарпатті дуже важлива і непересічна подія:

“До нас завітала делегація з Кіровоградської області, щоб налагодити співпрацю між нашими регіонами”.

Олександр Чорноіваненко каже, що ініціатива відвідати Франківщину була їхньою.

“Ми їздимо всі за кордон, але чомусь не їздимо із заходу на схід. Україна прекрасна, мальовнича, в ній живуть прекрасні люди. Ми бачимо як країна змінюється, як змінюються міста й села. Ми багато втратили через, то що всередині країни спілкувалися не так тісно, як треба. Міжрегіональне спілкування – це дуже добре. Ми обмінюємося досвідом, вчимося чогось нового”, – каже голова Кіровоградської облради.

Чорноіваненко додає, що обидва регіони мають багато чого перейняти одне в одного і разом зможуть подолати всі проблеми й негаразди.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...